logo
Кафедра інформаційних технологій у міжнародній торгівлі
Кафедра інформаційних технологій у міжнародній торгівлі
logo
Кафедра інформаційних технологій у міжнародній торгівлі
img

Головна

інформаційних технологій у міжнародній торгівлі

Кафедра інформаційних технологій у міжнародній торгівлі

Кафедра інформаційних технологій у міжнародній торгівлі (зав. кафедри – д-р.техн.наук, професор Краскевич Валерій Євгенович) є випусковою для спеціальності  «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр».


Фахівці спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» володіють професійними знаннями та навичками налагоджування та експлуатації інформаційних систем та програмних засобів, розробки та створення методів і технології зберігання інформації, обробки та використання інформації в різних сферах людської діяльності, прогнозування процесів в економіці та фінансовій сфері, міжнародній торгівлі та бізнесі.

Освіта за спеціальністю «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» надасть можливість успішного працевлаштування програмістом, прикладним чи системним програмістом, розробником програмного забезпечення, web програмістом, адміністратором баз даних або мереж, системним адміністратором, аналітиком комп’ютерних мереж, проектувальником інформаційних систем, керівником  IT-проектів, інженером-програмістом та ін.


Бакалавр

Спеціальність - 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології

Бакалавр комп’ютерних наук та інформаційних технологій готується для професійної діяльності у сфері інформатизації, обробки даних, роботи з базами даних та інших видів економічної діяльності. На базі циклу гуманітарної і соціальної підготовки, циклу природничо-наукової підготовки й циклу професійної та практичної підготовки формується система професійних знань фахівця через такі дисципліни: вища математика, фізика, комп’ютерна графіка, інтелектуальний аналіз даних, теорія ймовірностей, системний аналіз, моделювання систем, теорія управління, проектування інформаційних систем, та інші.

Магістр

Спеціальність - 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології

Магістр комп’ютерних наук та інформаційних технологій готується для професійної діяльності з узагальненим об’єктом діяльності: розробка, модифікація, експлуатація, супроводження та адміністрування розподілених інформаційних управляючих систем, проектування прикладних (інформаційного, лінгвістичного, математичного, програмного, технічного) забезпечень на основі інформаційних технологій із застосуванням інструментальних засобів. На базі циклу гуманітарної та соціальної підготовки, циклу природничо-наукової підготовки й циклу професійної і практичної підготовки формується система професійних знань фахівця через такі дисципліни: аналіз та реінжиніринг бізнес-процесів в міжнародній торгівлі, грід-системи і технології хмарних обчислень, системи підтримки прийняття рішень, ситуаційне моделювання фінансових ризиків, корпоративні інформаційні розподілені системи та інші. Після закінчення Університету фахівець має навички проведення аналізу бізнес-процесів, моделювання бізнес-процесів різної складності, формалізувати виробничо-економічну ситуацію і розробляти економіко-математичні, оцінки ступеня впливу сформованих ситуаційних обставин на становище підприємств у майбутньому.

04.02.2016
adv
1046
остання редакція 06.02.2017
453467