logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Навчання за кордоном

Міжнародна діяльність

Спільні з іноземними ВНЗ програми навчання   

Набір студентів на навчання в університетах Китаю!

В рамках угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти КНР про співробітництво в галузі освіти оголошується конкурс на отримання повної стипендії для проходження повного курсу навчання на рівнях: бакалавр, магістр, аспірант, стажер для будь-яких спеціальностей в університетах Китаю.

Термін подачі заявок - 16 березня 2018 року

Всю необхідну інформацію по оформленню документів і умовах їх подання ви можете знайти тут.

Навчання в університетах Польщі 2017/18

Відповідно до двохсторонніх угод між КНТЕУ та університетами Польщі та за результатами конкурсного відбору 6 студентів КНТЕУ отримали можливість пройти навчання в університетах партнерах протягом зимового семестру 2017/18:

- У Краківському економічному університеті: Бахмацька Марія Сергіївна – 3 курс, 16 гр. ФМТП «Менеджмент ЗЕД»; Пінкевич Артур Ярославович – 2 курс, 10 гр. ФМТП «Міжнародна економіка»;

- У Познанському економічному університеті: Губатюк Владислав Олександрович – 2 курс, 13 гр. ФТМ «Маркетинг»; Стратіла Денис Володимирович – 3 курс, 2 гр. ФОАІС «Економічна кібернетика»;

- У Вроцлавському економічному університеті: Глоба Ростислав Валерійович – 2 курс, 5 гр. ФМТП «Фінансове право»; Бука Софія Геннадіївна – 2 курс, 12 гр. ФМТП «Менеджмент ЗЕД»

Вітаємо студентів!

Наступний відбір буде оголошено у березні 2018 року. Слідкуйте за оголовшеннями на сайті університету, або звертайтесь до відділу міжнародних зв'язків (А-229а, А-234)

19.08.2013
Pasadobl
34195
остання редакція 21.02.2018
interdept