logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Візити делегацій

Міжнародна діяльність

Університет відвідали іноземні делегації та гості:

Візити делегацій у 2016 році:

22 листопада 2016 р.з метою здійснення переговорів щодо подальшої співпраці між Київським національним торговельно-економічним університетом, Посольством Французької Республіки в Україні та Університетською Агенцією Франкофонії та проведення зустрічі з франкомовними викладачами і студентами КНТЕУ університет відвідали представники Посольства – С. Ріголлє, П. Пето та представник Агенції – Р. Туркану.

16 листопада 2016 р. – у рамках угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Паризькою кулінарною академією Лє Кордон Бльо, з метою проведення лекції та презентації Академії для студентів та викладачів в університеті перебував представник з міжнародного рекрутінгу та розвитку – Ніколя Терйо.

2-4 листопада 2016 р. – з метою проведення занять з «Філології англійської мови» зі студентами спеціальності «Філологія» у стінах університету перебував професор Університету Маямі – Маркус Джоуб.

18 жовтня 2016 р.з метою проведення лекцій для студентів, аспірантів та викладачів КНТЕУ на тему «Конкурентна політика на ринках послуг (туризм, готельно-ресторанний бізнес, торгівля)» та «Конкуренція у глобальній економіці» у КНТЕУ перебував директор з економічних досліджень антитрестовського відділу Міністерства юстиції США Рассел Піттман.

18-22 жовтня 2016 р.для участі у міжнародній науково-практичній конференції «Глобалізаційні виклики розвитку національних економік» та урочистих заходах з нагоди 70-ї річниці Київського національного торговельно-економічного університету, а також проведення переговорів про подальшу співпрацю, підписання угод про співробітництво університет відвідали делегації зарубіжних ВНЗ-партнерів: Краківського економічного університету (Польща), Молдавської економічної академії (Молдова), Університету д’Овернь (Франція), Паризької академії кулінарного мистецтва «Le Cordon Bleu» (Франція), Братиславського економічного університету (Словаччина), Білоруського державного економічного університету (Білорусь), Варненського економічного університету (Болгарія) та делегації іноземних посольств в Україні: Посольства Франції в Україні, Посольства Польщі в Україні, Посольства Болгарії в Україні, Посольства держави Ізраїль в Україні, Посольства США в Україні, Посольства Молдови в Україні, Посольства Білорусі в Україні, Посольства Греції в Україні.

15 вересня 2016 р.в рамках угоди про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та Академією готельного управління та ресторанного господарства у Познані з метою проведення переговорів щодо поглиблення співпраці університет вперше відвідав Ректор Академії – Якуб Коралевский. 

13 вересня 2016 року – з метою обговорення питань щодо підписання угоди про співробітництво, підготовки спільних навчальних програм а також проведення відкритої лекції в університеті перебували представники Університету Марії Склодовської-Кюрі (м. Люблін, Польща).

28 червня – 2 липня 2016 р. – у стінах університету перебувала польська делегація з нагоди присвоєння звання Почесного доктора Київського національного торговельно-економічного університету ректору Краківського економічного університету проф. Анджею Хохулу.

8 червня 2016 р. – з метою переговорів про співробітництво, виступом на міжнародному круглому столі «Регулювання ринків фінансових послуг в умовах глобальних дисбалансів» та читання лекцій у КНТЕУ перебував представник Дунайського університету (м. Кремс, Автрія) Доктор Армін.  

1-5 червня 2016 р.з метою обговорення укладання меморандуму та визначення основних напрямів співпраці між Київським національним торговельно-економічним університетом та Університетом економіки та менеджменту м. Ессен (Німеччина), в університеті перебували декан факультету професор, доктор Клеменс Єгер та професор Стефан Тод.

29 квітня 2016 р.до Київського національного торговельно-економічного університету завітала делегація Посольства Франції в Україні на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні пані Ізабель ДЮМОН.  

20 квітня 2016 р.КНТЕУ знову відвідав Р. Піттман з метою проведення лекції студентам, аспірантам та викладачам за тематикою «Викриття картелів: пошук ефективних інструментів».

13 та 14 квітня 2016 р. – в КНТЕУ відбулися лекції з кулінарного мистецтва президента Національної асоціації кулінарів Азербайджану Тахіра Амірасланова на теми «Сучасні тенденції кухні Азербайджану» та «Модернізація національних кухонь для ресторанного бізнесу». 

11 ­­– 22 квітня 2016 р. – у рамках угоди про міжнародне співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом, Федерацією «Обміни Франція – Україна» та Асоціацією французької мови як іноземної Франція – Україна до КНТЕУ завітав представник Асоціації французький викладач Жерар БЕДУНО, який викладав спеціалізований курс з французької економічної термінології для студентів Центру європейської освіти. 

30 березня 2016 р. в КНТЕУ перебував Р. Піттман  - директор з питань економічних досліджень відділу конкурентної політики Міністерства Юстиції США, з метою проведення лекцій студентам, аспірантам та викладачам за тематикою «Реформування природних монополій в контексті економічних реформ в Україні».

26 березня 2016 р.в рамках організації «Зустрічі в’єтнамських студенті в в Україні – 2016» в КНТЕУ перебувала делегація Посольства В'єтнаму у складі Надзвичайного та Повноважного Посла Нгуєн Мінь Чі та 4 співробітників

22-25 березня 2016 р.з метою проведення лекцій студентам магістерських програм англійською мовою викладання за тематикою: «Збір даних», «Забезпечення підвищення якості» та ін. в КНТЕУ перебував професор Університету Маямі  - М. Джоуб.

23 лютого 2016 р. - КНТЕУ відвідали з візитом Надзвичайний і Повноважний Посол Грецької Республіки в Україні Вассіліс Пападопулос та Перший Радник, Консул Антоніос Пападопулос.

18 лютого 2016 р.  в КНТЕУ представниками готельної мережі «DAC Holidays» (Бургас, Болгарія) проведено співбесіду щодо відбору для проходження виробничої практики із 40 студентами факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, структурних підрозділів КНТЕУ.
8-10 лютого 2016 р. – КНТЕУ відвідала делегація Університету м. Бремен (Німеччина) у складі: декана факультету економіки та бізнесу, завідувача кафедри обліку і контролю, професора, доктора Йохена Циммермана та докторантів – Юліана Абе, Мартіна Кніппа та Олівера Стеінбаха. 


Візити делегацій у 2015 році:

17-18 грудня 2015 р. - в КНТЕУ з робочим візитом перебував президент фонду «Catalunya Voluntària» (м. Барселона, Іспанія) Хайме Марті Гуаль.
14-15 грудня 2015 р. - представниками навчально-тренінгової агенції Job Trust, готелів Sanі S.A. та  Ikos Resort із 290 студентами факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, структурних підрозділів КНТЕУ проведено співбесіду щодо відбору для проходження виробничої практики у провідних готельних комплексах Греції.

7-9 грудня 2015 р. – КНТЕУ з робочим візитом відвідала керівник відділу міжнародних відносин Університету Парі Ест Кретей (УПЕК) Оділь Сольнік. У рамках візиту відбулася зустріч з ректором А.А. Мазаракі, а також було проведено переговори з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.М. Саєм і директором Центру європейської освіти Т.П. Дупляк, на яких було визначено напрями поглиблення співпраці між університетами.
26-27 листопада 2015 р. – КНТЕУ відвідав професор Дунайського університету (Австрія) д-р Армін Каммел. Професор Каммел був запрошений як почесний гість та доповідач на міжнародний круглий стіл «Реформи у фінансовому секторі – як відновити довіру», що був організований кафедрою банківської справи КНТЕУ за підтримки Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу. 
11 листопада 2015 р. – КНТЕУ відвідав Ніколя Терйо, відповідальний за міжнародний рекрутінг та розвиток «Le Cordon Bleu Paris» з метою обговорення академічних питань (типів навчальних курсів, їх тривалості тощо) та організаційних та юридичних питань створення першого і єдиного в Центральній та Східній Європі навчального закладу «Le Cordon Bleu», спільного з КНТЕУ.
29 жовтня 2015 р. для проведення презентації перспектив отримання вищої освіти та стипендіальних програм Німеччини КНТЕУ відвідали представники Німецької служби академічних обмінів – ДААД: керівник інформаційного центру у Києві д-р Г. Циммерман і д-р О. Швайка
15-19 жовтня 2015 р. КНТЕУ відвідала делегація Університету м. Бремен (Німеччина) у складі: декана факультету економіки та бізнесу, завідувача кафедри обліку та контролю, професора, д-ра Йохена Циммермана та докторантів Юліана Абе та Себастіана Тідемана. Візит відбувся в рамках нещодавно підписаної угоди про співпрацю між КНТЕУ та навчальним закладом Німеччини.
20 серпня 2015 р.  в рамках розширення співробітництва з Посольством Франції в Україні відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.М. Сая і директора Центру європейської освіти Т.П. Дупляк з дипломатами Посольства Франції в УкраїніСільвеном Ріголе – новопризначеним Аташе з питань університетського та наукового співробітництва, директором Французько-українського центру університетського та наукового співробітництва, Жілем Мамецом - повноваження якого на цій посаді закінчуються, а також іншими представниками зазначеного французького центру.

23 червня 2015 р. в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між КНТЕУ та Університетом Центрального Ланкаширу (UCLAN) відбулася зустріч регіонального координатора міжнародного відділу Емілі Пейдж з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.М. Саєм і директором Центру європейської освіти Т.П. Дупляк.
17-22 травня 2015 р. – в рамках угоди про партнерство КНТЕУ відвідала делегація Академії готельного та ресторанного бізнесу (м. Познань, Польща) на чолі з канцлером Р. Таубером, проректором з науки і планування Р. Разінською, координатором А. Король та ін. З метою поглиблення співробітництва було підписано угоду про спільне навчання студентів.
19 травня 2015 р. – з метою підписання угоди про співпрацю між КНТЕУ та Федерацією «Обміни Франція-Україна» в університеті перебували: Жак Форжерон – співпрезидент Федерації, Ангеліна Климчук – представник київського офісу та Жіль Мамец – Аташе з питань університетського і наукового співробітництва Посольства Франції в Україні.
13-16 травня 2015 р. – з метою участі у VIII Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми і перспективи розвитку підприємництва в Україні» КНТЕУ відвідали: декан факультету міжнародних економічних відносин Молдавської економічної академії д.е.н., проф. Думітру Молдован та делегація Краківського економічного універcитету у складі декана факультету менеджменту, д.е.н., проф. Павла Лули та заступника декана факультету менеджменту, д.е.н., проф. Богуша Мікули.
12 травня 2015 р. – на семінарське заняття студентів ФЕМП 4 курсу 12 групи з дисципліни «Управління фінансами підприємств та об‘єднань» завітали практики бізнесу Артур Грін (засновник консалтингової компанії у Великобританії, практикуючий бізнес-консультант малого та середнього бізнесу в країнах Європи, США та України з досвідом роботи на керівних посадах у міжнародних компаніях) та директор компанії BTPN Боб Крау.
15 квітня 2015 р. - наукове товариство КНТЕУ взяло участь у лекції-дискусії Президента Грузії М. Саакашвілі «Боротьба з корупцією в контексті економічних реформ». Лекцію було присвячено пам'яті відомого грузинського реформатора, бізнесмена, громадського діяча Кахи Бендукідзе.
6 квітня 2015 р. – в університеті перебував представник Університетського Агентства Франкофонії Роман Квятковскі з метою подальшої участі КНТЕУ в заходах УАФ, а також презентації грантових програм для франкомовних студентів Центру європейської освіти.
3 квітня 2015 р. - за запрошенням голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ Ольги Романенко університет відвідав гість зі Швеції Фредрік Свінхуфвуд та провів відкриту лекцію на тему «Україна сьогодні і завтра: бачення європейського топ-менеджера».
18 березня 2015 – з метою проведення в університеті майстер-класу французької кухні КНТЕУ відвідав відомий шеф-кухар з м. Тулузи, пан Жеремі Морен.

Візити делегацій у 2014 році
Візити делегацій у 2013 році
Візити делегацій у 2012 році

19.08.2013
Pasadobl
9710
остання редакція 13.01.2017
41639