logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Представники Центру педагогічних та психологічних досліджень КНТЕУ провели зустріч з учнями 61 школи

Загальна інформація

26 січня 2017 року на базі спеціалізованої школи № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Центром педагогічних та психологічних досліджень КНТЕУ було проведено виїзну зустріч з учнями 10-11 класів.

Захід розпочався виступом директора Центру педагогічних і психологічних досліджень, доцента кафедри психології Ржевського Геннадія Миколайовича. Присутні отримали вичерпну інформацію про особливості вступної кампанії 2017 року:

  • перелік спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в КНТЕУ
  • перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО
  • документи необхідні для вступу
  • умови проживання та особливості навчального процесу, культурне дозвілля студентів

Далі практичний психолог Центру Пасічнюк Ольга Петрівна розповіла про особливості вибору професії, важливості орієнтування серед великої кількості запропонованих нині на ринку праці професій, а також запросила на тестування за спеціально розробленими програмами Центром, щоб полегшити процес професійного вибору, зорієнтуватись на тому, що підходить індивідуально, а це в свою чергу допомагає обрати необхідні предмети до здачі на ЗНО, ну і звичайно – зрозуміти в якому виші є такі спеціальності, де готують саме цих професіоналів з обраної групи професій.

Наприкінці зустрічі учасники заходу були запрошені на День відкритих дверей, що відбудеться 4 лютого 2017 року, а також – на День Гостинності. Також було наголошено, що можна відвідати університет, попередньо зареєструвавшись на індивідуальний День Гостинності.

За відгуками учнів та адміністрації зустріч виявилася цікавою, своєчасною та корисною.

Сподіваємося і надалі на приємну співпрацю між адміністрацією школи та університетом. 

27.01.2017
42265
977
остання редакція 14.04.2017
redactor