logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Засідання ТК №183 «Логістика, експедирування та управління ланцюгами постачання»

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет займає активну позицію в реалізації громадської ініціативи щодо відновлення спеціальності «Логістика та управління ланцюгами постачання» в «Переліку галузей знань і спеціальностей», за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої школи, з метою удосконалення та стандартизації підходів до підготовки фахівців з логістики і функціонування учасників ринку логістичних послуг.

26 січня 2017 року відбулось засідання Технічного комітету № 183 «Логістика, експедирування та управління ланцюгами постачання», метою створення якого є підготовка національних стандартів у галузі логістики, максимально адаптованих до міжнародних.

На першому засіданні Технічного комітету було визначено його головний склад, основні напрямки роботи робочих груп та закріплене Положення «Про Технічний комітет», що фактично означає початок формування політики у сфері логістики через термінологію та створює передумови для сприйняття логістики на державному рівні, як галузі.

У засіданні ТК взяли участь перший проректор з науково-педагогічної роботи КНТЕУ Притульська Наталія Володимирівна та викладачі кафедри торговельного підприємництва та логістики Лиса Світлана Сергіївна і Харсун Людмила Григорівна.

На разі ведеться робота щодо включення Київського національного торговельно-економічного університету до складу Технічного Комітету в якості колективного члена. 

26.01.2017
42265
726
остання редакція 14.04.2017
redactor