logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

День відкритих дверей: КНТЕУ гостинно зустрів майбутніх вступників

Загальна інформація

04 лютого 2017 року Київський національний торговельно-економічний університет гостинно відчинив свої двері для вступників та їх батьків.

День відкритих дверей в КНТЕУ – це можливість майбутнім студентам ознайомитись з університетом, поспілкуватись з деканами факультетів, завідувачами кафедр, викладачами, членами Приймальної комісії та студентами, на власні очі побачити університет, до якого планують вступати.

Захід відвідало 830 гостей. До університету завітали студенти структурного підрозділу КНТЕУ, а саме Вищого комерційного училища (м. Київ).

Присутні отримали вичерпні відповіді на актуальні питання, які зазвичай хвилюють абітурієнтів та їх батьків щодо особливостей вступної кампанії 2017 року; переліку спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в КНТЕУ; переліком конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО; документів необхідних для вступу; умов проживання та особливостей навчального процесу, культурного дозвілля студентів тощо.

День відкритих дверей розпочався з виступу заступника відповідального секретаря Приймальної комісії Мостики Костянтина Вікторовича, який тепло привітав гостей. Він зазначив, що навчання в КНТЕУ – це перший крок для побудови успішної кар’єри в майбутньому і здобуття престижної сучасної спеціальності, яка затребувана на сучасному ринку праці.

Свої факультети презентували безпосередньо декани: Осика Віктор Анатолійович (факультет торгівлі та маркетингу); Ведмідь Надія Іванівна (факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу); Харченко Олександр Анатолійович (факультет обліку, аудиту та інформаційних систем); Канєва Тетяна Володимирівна (факультет фінансів та банківської справи); Ладиченко Катерина Іллівна (факультет міжнародної торгівлі та права); заступник декана Гейдор Алла Петрівна (факультет економіки, менеджменту та психології).

Директор Центру європейської освіти Дупляк Тетяна Петрівна ознайомила присутніх з особливостями навчання студентів КНТЕУ за кордоном.

Вступники, які мали бажання та ще не визначились з майбутнім фахом пройшли тестування та мали змогу особисто поспілкуватися з директором Центру педагогічних та психологічних досліджень Ржевським Геннадієм Миколайовичем.

Цікавою була презентація, приурочена до 70-річчя КНТЕУ, яку підготували і представили члени Ради студентського самоврядування.

Особливе зацікавлення у відвідувачів викликали екскурсії по університету, спеціалізованих лабораторіях, аудиторіях, бібліотеці, гуртожитках.

Зустрічі були цікавими і корисними, вступники отримали багато вражень та позитивних емоцій.

Чекаємо Вас на Вступі-2017!

04.02.2017
42265
2247
остання редакція 14.04.2017
redactor