logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Майстер-клас "Медіація як інструмент для адвоката"

Загальна інформація


 

11 лютого 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті в рамках угоди про співпрацю з Асоціацією адвокатів України відбувся майстер-клас на тему "Медіація як інструмент для адвоката".

З вітальним словом до учасників заходу звернулись завідувач кафедри міжнародного публічного права Дешко Людмила Миколаївна та член правління Асоціації адвокатів України Саєнко Марина Ігорівна.

Майстер-клас з медіації в сімейних справах провела Ганна Олександрівна Гаро - адвокат, медіатор, кандидат юридичних наук, голова Комітету сімейного права ВГО «Асоціація адвокатів України», член Правління ГО «Центр сімейно-правових досліджень» та ГО «Студія сучасного права». Майстер-клас з медіації у сфері комерційних конфліктів провела адвокат Саєнко Марина Ігорівна.

У заході взяли активну участь студенти спеціальності «Міжнародне право» та «Правознавство», викладачі Київського національного торговельно-економічного університету. 

У рамках угоди про співпрацю з Асоціацією адвокатів України на базі КНТЕУ протягом березня-травня 2017 р. відбудуться такі майстер-класи:

- «Європейська Конвенція про захист прав людини й основоположних свобод. Представництво в Європейському суді з прав людини»,

- «Захист прав адвоката: інформаційна безпека професійної діяльності»,

- «Оплата праці адвоката та помічника адвоката»,

- «Оподаткування адвокатської діяльності в залежності від організаційно-правових форм здійснення такої діяльності»,

- «Адвокат у кримінальному процесі: особливості здійснення адвокатської діяльності на різних стадіях кримінального процесу».

11.02.2017
adv
740
остання редакція 14.04.2017
redactor