logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

День гостинності: до майбутніх вступників завітали представники КНТЕУ

Загальна інформація

10 лютого 2017 року на базі спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов № 254 відбулася зустріч з школярами 10 класу. Представником КНТЕУ на цій зустрічі був доцент кафедри менеджменту Волобуєв Михайло Іванович.

Під час спілкування учням було доведено інформацію про можливість навчання на підготовчих курсах до здачі ЗНО на базі КНТЕУ. Таке навчання сприятиме кращій підготовці та здачі цього іспиту.

Крім того, школярі були поінформовані про можливість та необхідність пройти психологічне профдіагностичне дослідження в Центрі педагогічних та психологічних досліджень КНТЕУ. Там школярі зможуть визначити свої особистісні особливості та свою професійну психологічну спрямованість. Саме це сприятиме вибору оптимальної для себе як особистості спеціальності в КНТЕУ.

Школярі, що мають бажання, були запрошені до участі в науково-практичних студентських конференціях, що проводяться регулярно в КНТЕУ. Волобуєв М.І. запевнив їх ,що вони отримають максимальну допомогу та сприяння в цій роботі від викладацького складу будь-якої кафедри КНТЕУ.

Також школярі були запрошені до КНТЕУ на День відкритих дверей. Що буде проведений 18 березня 2017 року.

Наприкінці зустрічі Волобуєв М.І. відповів на численні запитання школярів та присутніх викладачів школи №254 та подякував їм за таку можливість неформального спілкування. Особливу подяку було висловлено директору школи Брюховецькій Наталії Василівні та заступнику директора з виховної роботи Добривечір Аллі Володимирівні.

10.02.2017
42265
623
остання редакція 14.04.2017
redactor