logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Програма стажування від компанії «Філіп Морріс Україна» - унікальний шанс зробити прекрасний старт кар’єри

Загальна інформація

15 лютого 2017 року в рамках проекту «Майстерня професійного зростання» відбулася презентація міжнародної програми стажування "INkompass" від компанії «Філіп Морріс Україна».

Представниця компанії повідомила про особливості програми, вимоги до кандидатів (обов’язкове знання англійської на рівні вище середнього, аналітичні здібності тощо), цикли та терміни стажування.

Також експерт докладно розповіла про історію створення та розвитку міжнародної швейцарської компанії «Філіп Морріс». Студентам було цікаво дізнатися, що її представництва є більше ніж у 180 країнах, де працює більше 80 тис. чоловік. В Україні головний офіс компанії «Філіп Морріс Україна» знаходиться в Києві, а фабрика в Харкові.

Програма стажування "INkompass" - це унікальний шанс та можливість отримати старт кар’єри в міжнародній відомій компанії, що неодноразово входила до ТОП-3 найкращих українських роботодавців для студентства. "INkompass" - це проектна двоетапна програма для студентів 4-6 курсів, яка дає можливість студентам брати участь в індивідуальних проектах у різних відділах компанії, вирішувати реальні бізнес-задачі, отримати цінні знання та досвід.

На зустрічі також були присутні колишні студенти, що пройшли першу програму стажування в компанії «Філіп Морріс Україна» під назвою «Smart Start». Сьогодні вони є повноцінними працівниками міжнародної компанії. Вони детально розповіли про свій досвід та враження.

Студенти були надзвичайно зацікавлені перспективами проходження стажування в одній із найвідоміших компаній світу та ставили багато питань, на які отримали конкретні та відверті відповіді.

15.02.2017
redactor
928
остання редакція 14.04.2017
redactor