logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Царювання кохання у стінах КНТЕУ: 14 самотніх сердець об'єдналися

Загальна інформація

14 лютого 2017 року в стінах Київського національного торговельно-економічного університету відбулися заходи приурочені до Дня всіх закоханих.

Свято кохання відбувалося в Гранд-холі КНТЕУ та розпочалося зі святкового концерту, де виступали студенти під акомпанемент гітари та роялю. Усі, хто завітав насолодитися святковою атмосферою, мали змогу взяти учать у різних тематичних зонах дійства, зокрема в зоні Весільної церемонії кожна закохана пара могла закріпити свої стосунки шлюбним контрактом.

Також усі охочі мали змогу взяти участь в акції, де, наприклад, дівчатам необхідно було написати на папірці свій номер телефона та кинути його в коробку «для дівчат» і взяти собі такий самий папірець тільки з іншої коробки «для хлопців», і навпаки хлопцям.

 Згодом у стінах КНТЕУ трапилось щось дивовижне, а саме "Speed Dating" (Швидкі побачення).

РСС КНТЕУ та Art Media Group організували 7-хвилинні міні-побачення, під час яких учасники мали нагоду познайомитись з представниками протилежної статі: 7 столів, 7 хлопців та 7 дівчат - 14 половинок 14-го лютого...Справді дивовижний день.

На запитання ведучої про відчуття на початку заходу майже всі опитувані відповіли, що надзвичайно хвилюються. Проте вже за 5 хвилин здавалося, ніби учасники спіддейту забули, де вони знаходяться, і насолоджувалися новими знайомствами під романтичну музику. 

Наприкінці заходу студенти насолоджувалися виступом групи Disappeared Completely, які виконали декілька пісень з нового альбому. 

Після коротких побачень учасники, у яких виявилася взаємна симпатія, отримали SMS-повідомлення з контактами один одного. Таким чином КНТЕУ об'єднав 14 самотніх сердець. 


 

14.02.2017
42265
1088
остання редакція 14.04.2017
redactor