logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Неймовірна атмосфера "The Valentinе’s Day Party" розпалила найхолодніше серце

Загальна інформація

16 лютого 2017 року в залі урочистостей НВО відбулася найяскравіша студентська вечірка з нагоди Дня закоханих: "The Valentinе’s Day Party".

Вперше такий захід був проведений у вигляді тематичної вечірки, адже гості повинні були одягнути вечірнє вбрання та карнавальні маски, які надавали їхньому образу певної таємничості.

Найголовнішим гостем вечора став ректор університету Мазаракі Анатолій Антонович, який теплими словами привітав студентів зі святом, та сказав що для студентів його серце завжди вільне.

Музикальну ніжність й особливу атмосферу всім присутнім подарував музичній гурт, який заснували студенти факультету фінансів та банківської справи  - «Disappeared Completely», на чолі з фронт-меном Віталієм Шапкою.

На вході до святкової зали кожного гостя зустрічали усміхненні дівчата з ФТМ, які пов’язували йому на руку стрічку зеленого або червоного кольору, що означали, відповідно, вільне його серце чи ні.

Усі хто завітали автоматично стали учасником безпрограшної лотереї та наприкінці вечірки отримали свої подарунки.

Студенти ФРГТБ створили справжній «Mojito Bar» і ніхто не залишився байдужим до різноманітних інтерпретацій коктейлю. Також на вечірці було представлено учасників щорічного конкурсу «Міс & Містер Фото – 2017».

Основна інтрига вечірки: визначення найкращої пари вечора. Для того, щоб здобути цей титул, охочим довелось публічно зізнатись у коханні один одному. У запеклій боротьбі змагалось 5 пар, які зуміли здивувати публіку своєю імпровізацією.

Неймовірна атмосфера заходу надовго залишиться приємним спогадом у думках гостей.

16.02.2017
42265
569
остання редакція 14.04.2017
redactor