logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Договір між КНТЕУ та Пенсійним фондом України: новий імпульс для розвитку

Загальна інформація

 21 лютого 2017 року відбулося підписання договору між Київським національним торговельно-економічним університетом та Пенсійним фондом України про подальше співробітництво та партнерські відносини.

Ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі зазначив: «Співпраця між Пенсійним фондом України та КНТЕУ налічує майже 20 років. Разом ми пройшли дуже серйозний шлях: приймали студентів, навчали їх, організовували практику та працевлаштування. Протягом усього часу діяльність фонду постійно реформувалася. І зараз ми вийшли на новий етап співпраці. Ми укладаємо не просто договір, а меморандум, у який закладено нові ідеї та сподівання, партнерські відносини з підготовки майбутніх фахівців, участь у навчальному процесі, освітні та наукові дослідження, студентська практика та працевлаштування. Я покладаю великі сподівання на цей договір і вірю, що він відкриє нові можливості в процесі підготовки професійних кадрів»,

Голова правління Пенсійного фонду України Зарудний Олексій Борисович також підкреслив важливість підписання документу: «Наша співпраця з університетом набуває нової якості. Зараз Пенсійний фонд перебуває в стадії модернізації, реформування. І цей процес, звичайно, неможливий без кадрового підсилення, нових висококваліфікованих фахівців. Упевнений, наша співпраця надасть нам новий імпульс для розвитку освіти, науки, пенсійної системи та взагалі держави».

21.02.2017
42265
1160
остання редакція 14.04.2017
redactor