logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Робота, яку бачать усі: "1+1 медіа" радо зустрів гостей з КНТЕУ

Загальна інформація

"Робота, яку бачать усі"

23 лютого 2017 року Центр розвитку кар’єри КНТЕУ організував екскурсію для студентів V курсу ФТМ на один із найбільших медіа-холдингів України — "1+1 медіа".

Бачення групи — створення контенту, який змінює уявлення людей про світ та про себе.

Студенти мали змогу побачити серце каналу, монтажну кімнату, де під час прямого ефіру працюють головний режисер, звукорежисери та перекладачі й в режимі реального часу регулюють усі процеси, аби картинка вийшла яскравою та якісною.

Неабиякий ажіотаж створила екскурсія до студії "Сніданок з 1+1" та студії новин ТСН.

Окрім того, студенти дізналися про активні та актуальні програми стажування й можливості телеканалу для талановитої та цілеспрямованої молоді.

Вікторія Коніщук, яка виступила в ролі екскурсоводарозповіла про масштабність медіа-групи. Так, до складу 1+1 медіа входить 7 телеканалів — «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮСПЛЮС», «1+1 International», «УНІАН ТБ» та «Бігуді», інформаційно-новинні платформи ТСН.ua, УНІАН Главред.info, які входять до числа найбільш відвідуваних порталів. Інтернет-сайти "Телекритика" та "Дуся" пропонують найсвіжіші новини зі світу вітчизняного та зарубіжного шоу-бізнесу. Ресурс OVVA.tv – система дистрибуції відео-контенту, що складається з веб-платформи, на якій надається безкоштовний доступ до контенту 1+1 медіа та партнерів сервісу, авторизованого відеоплеєра, а також інструмента SUDUM - технологічно-правової системи, яка надає можливість запобігти розповсюдженню піратських копій відеоматеріалів у мережі Інтернет.

Ірина Уриньова, спеціаліст HR-програм, розповіла про переваги роботи на телеканалах групи, а саме:

  • Ми пропонуємо глядачеві лише якісний та вражаючий контент
  • Наші робітники забезпечені усіма соціальними гарантіями, медичним страхуванням та різноманітними пільгами
  • Ми надаємо можливості для професійного та особистого росту завдяки навчальним заходам корпоративного університету
  • Керівництво компанії відкрите до розмови
  • Ми прагнемо до створення найбільш комфортних як фізичних, так і емоційних умов роботи
  • Проекти побудови бренду роботодавця, програми стажування «Ближче до ТБ» та Вища Школа Media&Production отримали нагороди в конкурсі найуспішніших HR-проектів «Премія HR-бренд Україна»
  • Група "1+1 медіа" увійшла до десятки найпривабливіших роботодавців України на думку молодих кандидатів-представників покоління Y (студентів та випускників) — про це свідчать результати дослідження компанії EY «Найкращий роботодавець — 2016»

Немає досвіду роботи, але є величезне бажання приєднатися до світу ТБ? Приєднуйся до програми стажування „Ближче до ТБ“.

Дякуємо за динамічну та змістовну екскурсію!

Чекаємо нових зустрічей.

23.02.2017
42265
1239
остання редакція 14.04.2017
redactor