logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

II тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за напрямом "Бухгалтерський облік, аналіз та аудит"

Загальна інформація

23 лютого 2017 року на факультеті обліку, аудиту та інформаційних систем відбувся перший етап II туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за напрямом «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році» від 13 лютого 2016 р. №3913.

На конкурс надійшло 156 робіт з 70 ВНЗ України. Було допущено до розгляду 139 робіт, які відповідають вимогам. За географічною ознакою представлені роботи студентів з 23 міст України, практично з усіх регіонів.

Галузева комісія з оцінювання робіт, представлених на конкурс, у складі провідних ВНЗ Києва, Харкова, Львова, Рівного, Полтави, Дніпра, Тернополя та Житомира провела ґрунтовне об’єктивне вивчення наукової складової та практичного застосування результатів, викладених у студентських наукових роботах. За результатами проведеного оцінювання визначені роботи, що рекомендовані до участі у другому етапі II туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за напрямом «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит», який відбудеться 24 березня 2017 року.

Запрошення для участі будуть надіслані авторам робіт найближчим часом.

Список студентів, рекомендованих до підсумкової конференції

23.02.2017
42265
728
остання редакція 14.04.2017
redactor