logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

ІІ тур Конкурсу з напряму «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»

Загальна інформація

Згідно з Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук (Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.02.2012 р № 202) запрошуємо переможців першого етапу до участі у другому етапі ІІ туру Конкурсу з напряму «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» - підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться 24 березня 2017 р. у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Участь у підсумковій конференції передбачає виступ з доповіддю за тематикою наданої Вами конкурсної роботи з представленням мультимедійної презентації (загальний регламент до 10 хвилин: доповідь до 5 хвилин).

Нагадуємо, що згідно з п. 4.10 Положенням про проведення Конкурсу, автор наукової роботи, який не брав участі у підсумковій науково-практичній конференції, не може бути претендентом на нагородження.

Місце проведення підсумкової науково-практичної конференції: Київський національний торговельно-економічний університет, корп. Д (ауд. Д-221).

9.30 – 10.00 – реєстрація учасників.
10.15 – 16.00 – робота конференції, підведення підсумків, нагородження переможців.

Адреса: м. Київ, вул. Кіото, 21, корп. Д (ст. метро Лісова)

Витрати на відрядження студентів та викладачів, що їх супроводжують, здійснюються за рахунок закладів, в яких вони навчаються (працюють).
Учасники конференції повинні мати при собі: паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження.

Детальніше...

27.02.2017
42265
314
остання редакція 17.03.2017
adv