logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Екскурсія у Вищий господарський суд України

Загальна інформація

1 березня 2017 року під керівництвом к.ю.н., доцента кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Пальчука П.М. у Вищому господарському суді України відбулася оглядова екскурсія для студентів другого та третього курсів спеціальності «Правознавство» КНТЕУ, під час якої вони відвідали музей історії господарських судів України, конференц-зал, атріум, бібліотеку.

Під час екскурсії в музеї історії господарських судів України відвідувачі дізналися про основні етапи становлення арбітражно-судової системи України, оглянули персональні стенди та вітрини головних державних арбітрів, голів Вищого господарського суду України Притики Д.М., Демченка С.Ф., Татькова В.І., Львова Б.Ю. та їх заступників, державних арбітрів і суддів у відставці.

Студенти ознайомилися з копіями архівних документів, які відображають діяльність господарських (арбітражних) судів, починаючи з 1942 року. Із стендів-горталок та альбомів дізналися про їх сьогодення – професійну та наукову діяльність суддів та працівників апаратів Вищого господарського суду України, апеляційних та місцевих господарських судів, благодійницьку діяльність на підтримку учасників АТО, дитячих будинків та шкіл-інтернатів, спортивне життя, видавничу діяльність, про участь суддів та працівників апаратів господарських судів в АТО. Також оглянули видання з питань господарського права та господарського судочинства, вітрини відомчих нагород та відзнак, подарунків.

01.03.2017
redactor
819
остання редакція 04.07.2017
redactor