logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Спільна лекція представників Північноамериканських конкурентних відомств

Загальна інформація

6 березня 2017 року  на запрошення кафедри економічної теорії та конкурентної політики і за сприянням Антимонопольного комітету України в КНТЕУ відбулася спільна лекція представників Північноамериканських конкурентних відомств на тему "Кращі практики антимонопольного комплаєнсу. Досвід США та Канади."

Міністерство юстиції США представляла судовий адвокат Александра Шепард. Бюро з питань конкуренції Канади представляв помічник заступника Комісара Стефан Люців.

Під час лекції гості розповіли студентам про зміст програм антимонопольного комплаєнсу та їх вплив на рішення конкурентних відомств і органів судової влади щодо порушення антимонопольного законодавства та притягнення винних до відповідальності. Наводилися приклади із власної практики розслідувань, а також судової практики. 

Наступна лекція весняного циклу лекцій представників Північноамериканських конкурентних відомств з питань розвитку конкуренції буде проведена економістом Федеральної торговельної комісії США Джоном Хілком 15 березня з 09:55 по 11:15 на тему "Взаємодія правових та економічних інструментів аналізу в антимонопольних справах".

Ласкаво просимо до участі в лекції!

06.03.2017
42265
536
остання редакція 04.07.2017
redactor