logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Золоті правила успішних взаємовідносин від практичних психологів КНТЕУ

Загальна інформація

15 березня 2017 року відбувся третій семінар на тему «Золоті правила взаємовідносин» у рамках роботи факультативу з практичної психології «PSYchea» Центру педагогічних та психологічних досліджень КНТЕУ.

Мета факультативу – поглиблення практичних психологічних знань, умінь та навичок, які необхідні кожній людині в сучасному житті.

Зустріч проводила практичний психолог Центру Якименко Наталя Миколаївна, автор і ведуча соціально-психологічних тренінгів: «Майстерня взаємовідносин», «Практикум з гештальт-терапії».

Метою третьої зустрічі було – надання усім охочим психологічних знань щодо взаємовідносин, які знадобляться у повсякденному житті. Обговорювалися стосунки між колегами, друзями, чоловічо-жіночі стосунки, та дитячо-батьківські відносини. Говорили про важливість усвідомлення власних почуттів у стосунках. А головне, дізналися про форму, у якій можливо і потрібно говорити іншому про себе так, щоб не образити і не зіпсувати стосунків з одного боку, і бути почутим – з іншого.

Учасники мали змогу поставити питання та поміркувати про власні актуальні стосунки з близькими людьми та попрактикуватися у формуванні «Я-висловлювань» та «безособових» висловлювань.

Наприкінці зустрічі всіх учасників було запрошено до участі у соціально-психологічних тренінгах, що проводять практичні психологи Центру та на наступний факультатив з практичної психології, що відбудеться 29 березня о 13.30.

Колектив Центру висловлює вдячність усім учасникам.

До наступної зустрічі!

15.03.2017
redactor
536
остання редакція 04.07.2017
redactor