logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

ФТМ – це наше серцебиття: День народження факультету

Загальна інформація

16 березня 2017 року факультет торгівлі та маркетингу відзначав свій День народження. Святкування було грандіозним, адже це було не просто свято, а вручення премії Wоlfstar – такий собі Оскар від ФТМ. Всього було 8 номінацій – складових успіху факультету торгівлі та маркетингу.

Першу статуетку отримала перша людина університету – ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі. Вітаючи факультет, ректор сказав: «Факультет торгівлі та маркетингу – один із факультетів-фундаторів. Працюючи з 1966 року, він кілька разів змінював свою назву, тому що змінювалися епохи та задачі факультету. Але головне, у чому він лишався стабільним – це люди, які працюють на факультеті: справжні патріоти та професіонали торговельної справи». З нагоди свята ректор нагородив почесними грамотами 33 викладача та 26 кращих студентів факультету.

Після феєричного виконання гімну ФТМ на сцену піднявся другий номінант, але завжди перший на факультеті – декан ФТМ Віктор Анатолійович Осика. У своїй зворушливій промові він подякував ректору КНТЕУ, викладачам та студентам ФТМ, яким він навіть присвятив такі поетичні рядки:

Сьогодні ви студенти, як і вчора.

А завтра – ті, хто зробить кращим світ.

Після привітань партнерів факультету, що також були випускниками ФТМ, на сцені почали вручати студентські номінації: «Краса факультету Міс КНТЕУ-2016 Олена Зайцева», «Золоті голоси ФТМ», команда КВН ФТМ, «Танцювальна еліта ФТМ», краща випускниця ФТМ Ірина Протасова та головна вовчиця ФТМ Юлія Краснокутська – голова РСС і режисер цього приголомшливого свята.

Надзвичайна святкова атмосфера, справжній командний дух та щира любов до рідного факультету – все це відчули всі присутні в залі. Вітаємо факультет торгівлі та маркетингу з Днем народження!


16.03.2017
redactor
2698
остання редакція 04.07.2017
redactor