logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Відомі переможці шахового турніру у студмістечку

Загальна інформація

Вже неодноразово наші студенти доводять, що шахи не просто так існують у переліку спортивних ігор, зокрема в студмістечку КНТЕУ. І вже неодноразово вони підтверджують нам, що найголовнішим м’язом в людини таки є мозок.

16 березня 2017 року відбувся шаховий турнір у студмістечку, який вже традиційно проводиться в березні. До участі долучилися студенти-мешканці гуртожитків КНТЕУ. Загалом було проведено в рамках турніру два змагання: серед команд та індивідуальна гра, де кожен відстоював свою честь самостійно.

Так само щороку ми доводимо, що студенти КНТЕУ - витривалі, кмітливі та інтелектуальні студенти! І якби була така можливість, ми б віддали призові місця кожному, та як заведено в кожних змаганнях у нас є переможці.

У командній грі почесні місця посіли:

I – гуртожиток №3;

II – гуртожиток №2;

III – гуртожиток №4.

Також хочемо привітати студентів, які боролися самотужки і змогли вибороти свою перемогу власними силами і жагою першості:

1 місце - Терещенко Артем (3 гурт.);

2 місце  - Суханов Данило (4 гурт.);

3 місце - Фозілов Рустам (2 гурт.).

У свою чергу, ми пишаємося нашими гравцями, і вдячні всім присутнім за участь та результати, які ви щороку демонструєте. Нехай з кожним роком ваша креативність та здібності лише примножуються!

                                                                                  В. Шрамко, голова РСС гуртожитку №3

16.03.2017
adv
526
остання редакція 04.07.2017
redactor