logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Лекція економіста федеральної торговельної комісії США Джона Хілке

Загальна інформація

 15  березня 2017 року на запрошення кафедри економічної теорії та конкурентної політики та за сприяння Антимонопольного комітету України в КНТЕУ відбулася чергова лекція з весняного циклу лекцій представників північно-американських конкурентних відомств для студентів спеціальності «Управління в сфері економічної конкуренції». Лекція була присвячена проблемам взаємодії юристів та економістів у дослідженні та доведенні порушень конкурентного законодавства. Своїм досвідом зі студентами поділився Джон Хілке – економіст федеральної торговельної комісії (США).

Під час лекції були обговорені інституційні механізми поєднання юридичного та економічного інструментарію дослідження і доведення порушень в антимонопольних справах. Лектором приводилися цікаві приклади із власного досвіду розслідування справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, а також справ про концентрацію суб'єктів господарювання.

Наступна лекція циклу відбудеться 29.03.2017 року з 09.55 до 11.15. Цього разу про інструменти аналізу справ про концентрацію суб'єктів господарювання розкаже юрист Федеральної торговельної комісії США Брайан Телпнер.

15.03.2017
adv
463
остання редакція 04.07.2017
redactor