logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Майстер-клас для учнів Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського

Загальна інформація

16 березня 2017 року в рамках IX Консумерського фестивалю та з нагоди відзначення Дня факультету торгівлі та маркетингу проведено День гостинності та майстер-клас для учнів Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського.

 Відповідальна за організацію та проведення від Українського колежу ім. В.О.Сухомлинського: заст. директора Хайруліна Тетяна Геннадіївна, вчитель хімії Дорошенко Тетяна Леонідівна.

Представники кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, зокрема старший викладач Чикун Н.Ю. - привітала присутніх з Днем факультету торгівлі та маркетингу, виразила сподівання, що результатом співпраці КНТЕУ і колежу буде нове поповнення студентської лави ФТМ.  

Активісти клубу «Start in Science» виступили з презентаціями та провели експериментальне дослідження: визначення загальної кислотності молока та експрес-методи виявлення фальсифікації молока (зразки молока різних торгових марок та з фермерських господарств для дослідження надані школярами).

У підготовці взяли участь активісти клубу «Start in Science» студенти ФТМ: Петрова Дарина (1-15), Кравченко Олександр (1-11), Скок Ангеліна (1-13), Потапова Анна (1-15),  Мунтян Валерія (1-14), Кулібаба Катерина (1-14), Мисько Ганна (1-16), Оксененко Таїсія (1-16), Коваленко Олексій (1-14), Пенова Антоніна (1-14), Назаренко Марія (1-14).

Студенти та викладачі запросили учнів на святковий концерт на честь Дня факультету торгівлі та маркетингу.        

16.03.2017
adv
714
остання редакція 04.07.2017
redactor