logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

В КНТЕУ пройшов ІХ Консумерський фестиваль «Час діяти!»

Загальна інформація

13-17 березня 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті пройшов традиційний ІХ Консумерський фестиваль "Час діяти!", присвячений Всесвітньому дню прав споживачів.

Учасниками заходу стали представники органів державної та виконавчої влади, громадських організацій, торговельних мереж, засобів масової інформації, підприємці та виробники, студенти, аспіранти, викладачі навчальних закладів.

У рамках фестивалю відбулися міжнародна студентська науково-практична конференція, форуми, 6 круглих столів, лекції експертів, моніторинги, воркшопи, бліц-інфо, квест, конкурс консумерської реклами, майстер-класи та інші цікаві заходи.

Актуальними питаннями ІХ Консумерського фестивалю 2017 року стали:

Робота ІХ Консумерського фестивалю була спрямована на вироблення ефективних рішень із питань захисту прав споживачів і забезпечення високих стандартів виробництва товарів та послуг.

На закритті фестивалю, вручаючи подяки його учасникам за особистий внесок у розвиток консумеризму, перший проректор КНТЕУ Притульська Н.В. зазначила: «За цей тиждень, насичений подіями, де ми аналізували та вирішували різноманітні проблеми з питань захисту прав споживачів, ми долучилися до справи, яка сприяє формуванню громадянсько активного та свідомо сучасного суспільства».

17.03.2017
redactor
596
остання редакція 04.07.2017
redactor