logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Зустріч з прекрасним: екскурсії до Національного музею літератури України

Загальна інформація

13 та 20 березня 2017 року викладачі кафедри сучасних європейських мов ФМТП провели екскурсії до Національного музею літератури України.

13 березня студенти першого курсу КНТЕУ ознайомилися з історією музею, експозицією, що присвячена відзначенню 203-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка «Шевченко в графіці», взяли участь у «Вечорі поезії і музики», на якому звучала неперевершена лірика сучасного українського поета, лауреата Шевченківської премії Василя Герасим’юка у виконанні камерного ансамблю Національної опери України.

20 березня в актовому залі Національного музею літератури України відбувся показ вистави «Мина Мазайло» за п’єсою М. Куліша (режисер - народний артист України Богдан Бенюк). Усі ролі майстерно зіграли випускники Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого. Студенти нашого університету були захоплені сучасною інтерпретацією п’єси, цікавою постановкою театрального дійства, а тому аплодували майбутнім акторам стоячи, дякуючи за подаровані незабутні враження та приємні емоції.

20.03.2017
redactor
389
остання редакція 04.07.2017
redactor