logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Вся правда про перше місце роботи: лекція експерта Arricano

Загальна інформація

21 березня 2017 року в рамках проекту «B2S by Arricano» - «Бізнес для студентів», співпраці Київського національного торговельно-економічного університету з компанією Arricano Real Estate Plc. Відбулася відкрита лекція директора з маркетингу компанії Arricano Real Estate Plc. Наталії Дмитренко «Як знайти свою приписку: вся правда про важливість першого місця роботи та вибору роботодавця».  

Експерт із маркетингу Наталія Дмитренко поділилася секретами успішної співбесіди, наочно продемонструвавши основні помилки шукачів роботи, провівши майстер-клас із студентами. На що звертають увагу на першій співбесіді? Як показати свої сильні сторони та приховати слабкі? Що таке ЕQ та для чого воно потрібно? На ці та інші життєво важливі питання для студентів відповіла досвідчений маркетолог.

Під час лекції Наталія Дмитренко пообіцяла, що наступна зустріч також буде стосуватися питань стосунків роботодавця та шукача роботи, успішної співбесіди, а експертами виступатимуть директори відомих компаній – лідерів українського ринку, які шукатимуть собі співробітників серед студентів.  

Зустріч пройшла у щирій та дружній атмосфері. А ми чекатимемо вже на наступну із експертами та майбутніми роботодавцями.

21.03.2017
redactor
564
остання редакція 04.07.2017
redactor