logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Інноваційні доробки ВТЕК у сфері освіти отримали почесні нагороди

Загальна інформація

16-18 березня 2017 року в Києві відбулась Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «WorldEdu». Організатор: компанія «Виставковий світ» за підтримкою та участю Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Доробки науково-методичних досягнень Вінницього торговельно економічного-коледжу були представлені в експозиції «Освіта Вінниччини», за що колектив коледжу отримав Диплом за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти.

На конкурс було подано розробку на тему «Методика впровадження сучасних інформаційних технологій та спеціалізованого програмного забезпечення в практичну підготовку студентів економічних спеціальностей» у номінації «Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді», яка відзначена золотою медаллю.

Керівник проекту: Балицька Валентина Євгеніївна – директор коледжу. Авторський колектив: заступник директора з навчальної роботи, к.е.н. Волинець Оксана Олександрівна й голова циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін Тимошенко Наталія Миколаївна.

Вітаємо переможців. Так тримати!

18.03.2017
redactor
377
остання редакція 04.07.2017
redactor