logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Amadeus відкриває нові можливості для студентів КНТЕУ

Загальна інформація

22 березня 2017 року в оновленому комп’ютерному класі кафедри туризму та рекреації відбулася відкрита лекція представника відділу навчання Амадеус Україна – пані Оксани Нижненко.

У лекції було охарактеризовано напрями діяльності компанії, її історію та конкурентні переваги на ринку послуг бронювання у сфері туризму. Сьогодні компанія Amadeus представлена в 195 країнах світу та має 30-річну історію.

В Україні підприємство здійснює свою діяльність з 1997 року та займає лідируючі позиції на ринку бронювання. Компанія надає можливість бронювання авіаквитків, залізничних квитків, автобусів та автомобілей, місць у готелях, оформлення страховок у більшості країн світу.

Було презентовано можливості платформи Amadeus Selling Connect, на основі якої студенти КНТЕУ будуть проходити навчання та матимуть можливість отримати міжнародний сертифікат.

Студенти та викладачі кафедри мали можливість отримати відповіді на питання щодо удосконалення платформи та курсу навчання, яке за проектом співпраці може бути організовано безкоштовно для представників КНТЕУ.

Щиро вдячні адміністрації університету, компанії та безпосередньо Оксані Володимирівні Нижненко за надані можливості отримати навички і сформувати важливі професійні компетенції, що забезпечить зростання конкурентоспроможності випускників КНТЕУ. 

22.03.2017
42265
505
остання редакція 04.07.2017
redactor