logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Підписання меморандуму про співпрацю між КНТЕУ та компаніями-учасниками проекту "Business 2 Students by Arricano"

Загальна інформація

22 березня 2017 року у форматі прес-ланчу відбулось урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та компаніями-учасниками наступного етапу соціального проекту «Business 2 Students by Arricano», що стартував у 2016 році під егідою компанії Arricano Real Estate Plc.

Меморандум підписали: ректор КНТЕУ Мазаракі Анатолій Антонович, директор з маркетингу Аrricano Real Estate Plc. Наталія  Дмитренко, генеральний директор Ekonomika Communication Hub Ірина Рубіс, генеральний директор МТІ Сергій Бадрітдінов, головний редактор Retaіl Community Юлія Бєлінська, директор з маркетингу Multiplex Holding Анастасія Давидова, директор ТОВ «Brocard-Україна» Людмила Севрюк, виконавчий директор KarKat Fashion LLC Анна Погребна, керуючий партнер «Українського клубу нерухомості», засновник медіа-ресурсів Propertytimes та 3m2.kiev.ua Ольга Соловей, інтернет-підприємець, засновник Zlato.ua, Mebelok.com Святослав Амелін, директор департаменту роздрібної торгівлі Watsons Ганна Савельєва. 

У рамках проведення проекту "B2S by Arricano - Бізнес" для студентів сторони виразили готовність та намір співпрацювати у сфері надання інформаційних та інших послуг.

Мета Проекту – підтримати ідею соціальної відповідальності та дати можливість молодим спеціалістам – студентам та випускникам КНТЕУ – гідного працевлаштування у провідних компаніях, які є учасниками проекту.

Місія проекту полягає у практичній допомозі та консультаційних послугах для студентів КНТЕУ, що пройдуть у форматі відкритих лекцій для студентів у період березень – червень 2017.

Завантажити розклад зустрічей та лекцій

22.03.2017
42265
607
остання редакція 04.07.2017
redactor