logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Чергова перемога студентів КНТЕУ на науковій ниві

Загальна інформація

22 березня 2017 року на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом "Світове господарство та міжнародні економічні відносини".

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про склад галузевої конкурсної комісії» від КНТЕУ взяла участь завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, д.е.н., проф. Мельник Тетяна Миколаївна.

Київський національний торговельно-економічний університет на конкурсі представляла студентка 4 курсу, спеціалізації «Міжнародна економіка» факультету міжнародної торгівлі та права Шкваровська Яна Геннадіївна. За результатами презентації наукового дослідження на тему «Реалізація експортного потенціалу України на ринку ЄС» (науковий керівник – проф. Мельник Т.М.), студентка отримала диплом ІІ ступеня.

Колектив кафедри міжнародних економічних відносин пишається своєю вихованкою та бажає подальших успіхів на науковій ниві!

22.03.2017
42265
376
остання редакція 04.07.2017
redactor