logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Оглядова екскурсія до Вищого господарського суду України

Загальна інформація

22 березня 2017 року у Вищому господарському суді України під керівництвом старшого викладача кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Королькова О.В., старшого викладача міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Коренюк О.О., к.ю.н., доцента кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Пальчука П.М. та юридичної клініки КНТЕУ відбулася оглядова екскурсія для студентів першого курсу спеціальності «Право» факультету міжнародної торгівлі та права КНТЕУ, під час якої вони відвідали музей історії господарських судів України, конференц-зал, зали судових засідань, бібліотеку.

Під час екскурсії в музеї історії господарських судів України відвідувачі дізналися про основні етапи становлення арбітражно-судової системи України, оглянули персональні стенди та вітрини головних державних арбітрів, голів Вищого господарського суду України Притики Д.М., Демченка С.Ф., Татькова В.І., Львова Б.Ю. та їх заступників, державних арбітрів і суддів у відставці.

В музеї історії господарських судів України студенти ознайомилися з матеріалами, які розповідають про історичні етапи становлення господарського (арбітражного) судочинства, оглянули персональні стенди, виставкові вітрини, які вміщують фотографії, біографічні дані, архівні документи, оригінали і копії державних та відомчих нагород працівників та суддів господарських судів. Студенти ознайомилися з копіями архівних документів, які відображають діяльність господарських (арбітражних) судів, починаючи з 1942 року.  Із стендів-горталок та альбомів дізналися про їх сьогодення – професійну та наукову діяльність суддів та працівників апаратів Вищого господарського суду України, апеляційних та місцевих господарських судів, благодійницьку діяльність на підтримку учасників АТО, дитячих будинків та шкіл-інтернатів, спортивне життя, видавничу діяльність, про участь суддів та працівників апаратів господарських судів в АТО. Також оглянули видання з питань господарського права та господарського судочинства, вітрини відомчих нагород та відзнак, подарунків.

22.03.2017
42265
380
остання редакція 04.07.2017
redactor