logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

ФОАІС – енергія та динамізм: День народження факультету

Загальна інформація

23 березня 2017 року факультет обліку, аудиту та інформаційних систем відзначив свій День народження.

Вітаючи факультет зі святом, ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі сказав: «Підготовка обліковців на факультеті велася з першого дня існування університету. Факультет обліку, аудиту та інформаційних систем за 70 років був і залишається одним із рушіїв динаміки КНТЕУ. Школи у сфері обліку, аудиту, аналізу інформаційних систем та економічної кібернетики, що започаткували фахівці факультету, були широко відомі по всій країні».

З нагоди свята ректор нагородив почесними грамотами 8 викладачів, 46 кращих студентів, команду-чемпіона з волейболу ФОАІС та вручив подяки 10 партнерам факультету, серед яких Рахункова палата України, Державна аудиторська служба України, компанія «Грант Торнтон», банк «Аваль» та інші.

Декан ФОАІС Олександр Анатолійович Харченко подякував ректору КНТЕУ, адміністрації, колективу факультету та партнерам, і побажав студентам завзяття і гарного настрою.

Представники компаній-партнерів та державних установ, що тривалий час співпрацюють із ФОАІС, привітали факультет та нагородили грамотами декана ФОАІС Харченка О.А., завідувача кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Криворучко О.В. і доцента кафедри програмної інженерії та інформаційних систем, к.е.н. Палагуту К.О.

Після офіційної частини розпочалися справжні веселощі: пісні, жарти, танці і навіть… цигани, що просто «запалили» глядачів.

У фіналі свята деканат факультету піднявся на сцену до студентів у футболках із символікою ФОАІС, демонструючи дружню атмосферу та командний дух факультету.

Вітаємо факультет обліку, аудиту та інформаційних систем із Днем народження!

23.03.2017
redactor
1223
остання редакція 04.07.2017
redactor