logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Студенти КНТЕУ - у фіналі IV Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу

Загальна інформація

Команда факультету міжнародної торгівлі та права у складі: Говорухи Катерини, Тітової Сандри, Фомичової Діани, Алію Абдулхакіма, Махами Мхамби Худу Гбагми та тренера Гончаренко Олени Миколаївни - взяли участь у IV-му Міжнародному конкурсі з комерційного арбітражу, організованому Європейською арбітражною палатою.

На першому етапі конкурсу команди отримали фабулу справи та повинні були скласти меморандум позивача, а згодом і відповідача. Слід додати, що конкурс проводився англійською мовою.

Другий етап конкурсу передбачав усні дебати команд, які відбулися 23 березня 2017 р. у залі засідань Інституту міжнародних відносин (м. Київ). Кожна команда в рамках проведення дебатів мала право на 20-хвилинний виступ з урахуванням відповідей на запитання опонента. Команда-опонент та арбітри також мали право ставити питання. Опонентами нашої команди виступили представники Ужгородського національного університету.

У результаті нелегкої боротьби команда КНТЕУ пройшла до фіналу конкурсу, який відбудеться 5 квітня 2017 року. Суперниками команди КНТЕУ будуть представники Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та Національного університету «Острозька академія». На цьому етапі командам потрібно скласти проект рішення міжнародного комерційного арбітражного суду.

Крім того, Махама Мхамба Худу Гбагма як кращий спікер команди отримав сертифікат та книгу провідного фахівця з арбітражу К.М. Пількова «Докази та доказування в міжнародному комерційному арбітражі».

23.03.2017
redactor
533
остання редакція 04.07.2017
redactor