logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Студенти КНТЕУ здобули блискучу перемогу на Всеукраїнському конкурсі з правничих наук

Загальна інформація

23 березня 2017 року в Універститеті державної фіскальної служби України, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році», відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі науки «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право».

На конкурс надійшло більше 100 робіт із вищих навчальних закладів країни. Під час конкурсу автори наукових робіт мали продемонструвати не лише ґрунтовні теоретичні знання, а й розуміння практичних аспектів юридичної діяльності, а також вміння дискутувати, відповідаючи на питання відомих представників вітчизняної юриспруденції.

Підсумкову перемогу з найвищою кількістю балів здобула студентка І курсу магістратури КНТЕУ Коваленко Жанна Анатоліївна з роботою «Правові засади адміністрування податків в Україні» (науковий керівник – доктор юридичних наук, професор Гуржій Тарас Олександрович).

Зауважимо, що студенти КНТЕУ беруть участь у цьому конкурсі вже багато років поспіль і вже посідали за його підсумками призові місця, однак лише зараз вперше піднялися на найвищу сходинку наукового п’єдесталу.

Вітаємо переможницю!

23.03.2017
redactor
493
остання редакція 04.07.2017
redactor