logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Маркетологи з КНТЕУ знову в числі найкращих в Україні

Загальна інформація

Уже декілька років під керівництвом Міністерства освіти і науки України в нашій державі проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці».

Цього року в конкурсі взяли участь понад 150 робіт студентів ВНЗ з усіх областей України. Найкращі з поданих та розглянутих робіт були рекомендовані до заслуховування на підсумковій науково-практичній конференції, що відбулася 21 березня 2017 р. у Харківському національному університеті імені Семена Кузнеця. У цей день на секції «Маркетинг» зазначеної конференції було заслухано 38 доповідей за матеріалами найкращих наукових робіт, що було подано на Всеукраїнський конкурс.

У числі найкращих були визначені магістри-маркетологи з факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ Світлана Сапсай та Юлія Шевчук. Теми їх доповідей були, відповідно: «Формування бренду рекламного агентства» та «Формування іміджу підприємства засобами маркетингу». Науковим керівником обох робіт є завідувач кафедри маркетингу та реклами, професор Є.В. Ромат.

Указані магістри продемонстрували не лише високий професійний рівень знань та практичних навичок у сфері маркетингових досліджень, але й свої найкращі креативні здібності під час презентацій своїх наукових результатів.

За рішенням членів конкурсної комісії С.С. Сапсай було присуджено диплом першого ступеня, а Ю.В. Шевчук – диплом другого ступеня.

Вітаємо наших переможниць! Бажаємо нових успіхів у професійній та науковій сфері! 

24.03.2017
adv
611
остання редакція 04.07.2017
redactor