logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Лекція "Здорове харчування для молодого організму"

Загальна інформація

21 березня 2017 року на базі СЗОШ № 235 ім. В.Чорновола відбулась виїзна відкрита лекція в рамках проведеного в КНТЕУ Консюмер-фесту, приуроченого до Дня захисту прав споживачів.

Студенти КНТЕУ – Звягінцева І.І. (5 курс ФТМ) та Звягінцев Д.І. (1 курс ФФБС) прочитали учням 10 та 11 класів науково-популярну лекцію на теми «Здорове харчування для молодого організму».

Школярів познайомили з основами здорового харчування, його перевагами та недоліками, до яких призводять неякісні продукти. Було детально розібрано ті наслідки, до яких призводить надмірне захоплення вживанням так званої їжі «Fastfood», солодких газованих напоїв та енергетиків. Під час доповіді школярам було запропоновано оптимальний раціон для організму молодої людини віком до 16 років. Після виступу студенти КНТЕУ відповіли на численні запитання школярів та присутніх вчителів.

Захід відбувся за організації представника КНТЕУ, доцента кафедри менеджменту Волобуєва М.І. та сприяння керівництва СЗОШ № 235 ім. В.Чорновола - завуча Штефан Анастасії Іванівни та директора Гордійчука Валерія Вікторовича.

21.03.2017
redactor
416
остання редакція 04.07.2017
redactor