logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Представники КНТЕУ на "Global Money Week-2017"

Загальна інформація

28 березня 2017 року викладачі кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Т.О. Гуржій, А.В. Гуржій, Ю.А. Дорохіна, О.В. Корольков та О.В. Севастьяненко разом зі студентами КНТЕУ були присутні на заході, який проходив у рамках «Global Money Week-2017», де відбулась урочиста презентація проекту Агентства з міжнародного розвитку USAID "Трансформація фінансового сектору", покликаного підтримати реформу фінансового сектору.  

На заході відбулася презентація ювілейної монети номіналом 5 грн. до 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років.

У презентації взяли участь заступник голови дипломатичної місії США в Києві Джордж Кент, перший заступник голови Національного банку України Яків Смолій, заступник Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції Юрій Буца та інші.

Заступник голови дипломатичної місії США в Києві Джордж Кент, відкриваючи презентацію, розповів про основні компоненти програми та запевнив у плідній співпраці з учасниками проекту за цими напрямами.

Перший заступник голови Національного банку України Яків Смолій у своїй промові подякував Агентству за підтримку та наголосив на спільному баченні необхідних перетворень у фінансовому секторі. 

28.03.2017
42265
406
остання редакція 04.07.2017
redactor