logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Екскурсія до Київського пивоварного заводу Carlsberg Ukraine

Загальна інформація

28 березня 2017 року студенти 2 курсу 3 групи ФРГТБ відвідали Київський пивоварний завод Carlsberg Ukraine. Виїзне заняття з дисципліни «Теорія организації» було організоване за сприянням кафедри менеджменту (викладач – Ірина Совершенна).

Компанія Carlsberg Ukraine лідер ринку пива в країні, є прикладом найуспішнішого підприємства й одним із найкращих роботодавців. Київський пивоварний завод є найсучаснішим пивоварним заводом в Україні, у якому втілені передові світові інновації в пивоварінні.

Студентів зустріла і провела для них екскурсію Олена Тимофеєва, ведучий фахівець компанії Carlsberg Ukraine зі зв`язків із громадскістю. Студенти мали змогу побачити технологічний процес виробництва пива, почути історію створення організації, поставити запитання й отримати на них вичерпні відповіді.

Студенти також поспілкувались із HR-менеджером підприємства Оленою Ціоною, яка розповіла про нову глобальну стратегію розвитку компанії «Вітрила`22», розраховану на 7 років, новий Колективний договір компанії, девіз якого - «Люди, люди і ще раз люди», формування культури «переможців», соціальну відповідальність компанії. Студентів цікавили вакансії, мотиваційні програми для супервайзерів і співробітників.

Наприкінці візиту задоволені студенти мали змогу продегустувати успішні новинки, серед яких були сидр Somersby з грушевим соком, а також хард-дрінки Seth&Riley's Garage. Дякуємо керівництву Київського пивоварного заводу Carlsberg Ukraine за цікаву та пізнавальну екскурсію!

28.03.2017
redactor
415
остання редакція 04.07.2017
redactor