logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Меморандуми про партнерство в галузі права

Загальна інформація

29 березня 2017 року з ініціативи кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права в Ректорському залі КНТЕУ підписано два Меморандуми про партнерство в галузі “Право”:

  • між Київським національним торговельно-економічним університетом та Деснянським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві як зовнішнім партнером освітньої програми за спеціальністю «Право» освітнього ступеня «Бакалавр»;
  • між Київським національним торговельно-економічним університетом та Київським окружним адміністративним судом як зовнішнім партнером освітньої програми за спеціальністю «Право» освітнього ступеня «Магістр».

Меморандуми в урочистій обстановці підписали перший проректор КНТЕУ з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук, професор Наталія Володимирівна Притульська, начальник Деснянського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві Сергій Вікторович Ніколаєв та заступник голови Київського окружного адміністративного суду, кандидат юридичних наук Віталій Романович Щавінський.

Перший проректор КНТЕУ з науково-педагогічної роботи Наталія Володимирівна Притульська високо оцінила перспективи співпраці з партнерами в напрямку спільної розробки навчальних програм, організації та проходження студентської практики, проведення зустрічей, семінарів і відкритих занять за участю суддів та працівників виконавчої служби. У свою чергу, партнери КНТЕУ відзначили високий рівень організації співробітництва та висловили впевненість у його вагомих результатах.

31.03.2017
redactor
568
остання редакція 04.07.2017
redactor