logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Студенти КНТЕУ зустрілися з Прем’єр-міністром Великобританії (2010-2016 рр.) Девідом Камероном

Загальна інформація

Студенти 2 курсу спеціалізації «Міжнародна економіка» ОС «бакалавр» та 1 курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» ОС «магістр» факультету міжнародної торгівлі та права КНТЕУ 29 березня 2017 року відвідали лекцію Прем’єр-міністра Великобританії (2010-2016 рр.) Девіда Камерона на тему «Місце України в мінливому світі», що проходила за підтримкою стипендіальної програми «Завтра UA» у рамках проекту «Публічні лекції» у Київському інституті міжнародних відносин.

"За останні три роки Україна стабілізувала економіку, заохотила інвестиції, побудувала сильну й ефективну армію і створила робочі місця. Деякі речі змінюються, але місце України як незалежної, суверенної, європейської нації – не повинно змінюватися. Майбутнє України є демократичним і великим", –​ наголосив Девід Камерон, підкреслюючи значні успіхи України в її реформах від початку війни, але й попередив, що попереду ще багато роботи.

Цікаво відмітити, що питання на зустрічі мали змогу ставити виключно студенти, від журналістів питання не приймались.

Організація такого діалогу між українською молоддю та світовими лідерами дозволяє виховувати нове покоління відповідальних лідерів.

03.04.2017
42265
591
остання редакція 04.07.2017
redactor