logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Лекція директора з маркетингу Multiplex Holding Анастасії Давидової: "Ключові фактори успішності, що приходять з досвідом"

Загальна інформація

У рамках проекту «B2S by Arricano» - «Бізнес для студентів», співпраці Київського національного торговельно-економічного університету з компанією Arricano Real Estate Plc. 6 квітня 2017 року відбулась відкрита лекція директора з маркетингу Multiplex Holding Анастасії Давидової «Цьому не вчать в університеті. Ключові фактори успішності, що приходять з досвідом».           

Спікер розкрила секрети організації бізнес-процесів у компанії, визначила основні компетентності випускника, які проілюструвала на власному прикладі, однією з яких назвала амбіційність. 

Також на лекції студенти дізналися про основні помилки, які допускають фахівці у своїй повсякденній діяльності. Анастасія акцентувала увагу на тому, що боятися цього не варто, оскільки будь-яка помилка – це досвід, навіть втрата роботи – це досвід, а також імпульс до змін на краще.

Студенти висловили вдячність організаторам за можливість спілкування з ТОП-менеджером і з нетерпінням чекають на наступні зустрічі.

Повну версію лекції дивіться на нашому каналі в Youtube


06.04.2017
redactor
680
остання редакція 04.07.2017
redactor