logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Нові наукові здобутки студентів КНТЕУ: у нас зростають фінансові генії

Загальна інформація

Весна – це період розвитку, період нових звершень. Для студентської наукової родини КНТЕУ – це період численних наукових заходів, у яких молоді науковці відстоюють честь університету. Приємно відмітити, що у новому сезоні наші студенти продовжують демонструвати високий науковий потенціал, здатність вирішувати складні наукові завдання на найвищому рівні.

Так, днями, перемогу в II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит» у 2016/2017 навчальному році, що проходив у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, здобула студентка магістратури факультету фінансів та банківської справи, спеціалізація «Державні фінанси», Брижан Катерина Володимирівна за наукову роботу «Бюджетна політика України в умовах економічних перетворень» і отримала Диплом І ступеня.​

Вітаємо студентку та її наукового керівника доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, завідувача кафедри фінансів Чугунова Ігоря Яковича.

06.04.2017
adv
524
остання редакція 04.07.2017
redactor