logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Наукові здобутки студентів КНТЕУ за спеціальністю «Туризм»

Загальна інформація

6 квітня 2017 року студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ, що навчаються за спеціальністю «Туризм», взяли участь у 83-ій Міжнародній науковій конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті», яка проходила у Національному університеті харчових технологій, м. Київ.

У рамках конференції працювала підсекція, присвячена вирішенню проблем розвитку туризму – «Організація готельного та туристичного обслуговування». У вітальному слові модератор підсекції завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу Басюк Д.І. відзначила важливість досліджень сфери туризму та всіх її складових на науковому та практичному рівні.

На конференцію були запрошені студенти КНТЕУ –  переможці  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Туризм», які презентували результати власних наукових досліджень:

  • Туник Олександр Миколайович, студент 1 курсу 10м групи ФРГТБ, тема доповіді «Туризм без бар’єрів» (науковий керівник – д.е.н., проф. Ткаченко Т.І.);
  • Друженець Алла Вадимівна, студентка 3 курсу 10 групи, тема доповіді «Універсальний мобільний додаток в організації туристичної подорожі» (науковий керівник – к.е.н., доц. Хлопяк С.В.).

У підсекції були представлені доповіді з різних напрямів інноваційного розвитку туризму – маркетингу, управління, еногастрономічного, екологічного, медичного та доступного туризму.

Вітаємо з науковим визнанням представників КНТЕУ та бажаємо подальших творчих звершень молодим науковцям!

06.04.2017
42265
427
остання редакція 04.07.2017
redactor