logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Вершини юридичної науки: переможні результати на Міжнародному конкурсі з комерційного арбітражу

Загальна інформація

Команда факультету міжнародної торгівлі та права у складі: Говорухи Катерини, Тітової Сандри, Фомичової Діани, Алію Абдулхакіма, Махами Мхамби Худу Гбагми та тренера Гончаренко Олени Миколаївни - в нелегкій боротьбі посіла друге місце у IV-му Міжнародному конкурсі з комерційного арбітражу, організованому Європейською арбітражною палатою, поступившись тільки Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

Фінал конкурсу відбувся 5 квітня 2017 року. Усі команди мали підготувати арбітражне рішення на підставі меморандуму позивача та меморандуму відповідача, які надсилаються у вкладенні, відповідно до Регламенту та Положення про збори та витрати Міжнародного комерційного арбітражного суду при Європейській арбітражній палаті.

Крім того, Говоруха Катерина отримала сертифікат на проходження стажування у юридичній фірмі «Лежух і партнери», а Махама Мхамба Худу Гбагма визнаний кращим студентом-юристом та отримав сертифікат на проходження стажування у Європейській арбітражній палаті у м. Брюссель.  

05.04.2017
42265
382
остання редакція 04.07.2017
redactor