logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Всесвітній день здоров'я у стінах КНТЕУ

Загальна інформація

В КНТЕУ вже стало доброю традицією, зустрічати й проводити Всесвітній день здоров'я своєю великою родиною з посмішкою на вустах.

У здоровому тілі – здоровий дух: ранок 7 квітня 2017 року в університеті розпочався з наймасштабнішої зарядки!

Більше, ніж 150 студентів приєдналися до так званої "Руханки".

Учасником акції здоров'я й позитиву разом зі студентами була проректор з науково-педагогічної роботи Шаповал Світлана Леонідівна, а також багато інших співробітників та викладачів КНТЕУ.

Продовженням спортивного запалу став квест "Шлях до здоров'я" серед факультетських команд, який став справжнім змаганням за титул найсильнішого факультету. Результати виявилися такими:

1 місце – "Вовча зграя" (факультет торгівлі та маркетингу);
2 місце"Білі тигри" (факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу);
3 місце"#Команда ФМТП" (факультет міжнародної торгівлі та права).

Переможці отримали почесні грамоти, а команди інших факультетів – подяки за участь у змаганнях.

Цього ж дня, громадська організація "Життя" разом із волонтерами КНТЕУ, вийшли на ранкову зарядку з нагоди Всесвітнього дня здоров'я до стін Верховної Ради України з гаслом – "У майбутньому України не місце тютюну та курінню".


Всесвітній день здоров'я відзначається щорічно 7 квітня починаючи з 1950 року. У цей день у 1948 році вступив у силу Статут Всесвітньої організації здоров'я (ВОЗ).

Ідея Всесвітнього дня здоров'я була висунута вже на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я в 1948 р. Але в 1948 році цей Всесвітній день відзначався 22 липня, у день ратифікації Статуту ВОЗ.

ВОЗ присвячує кожен щорічний Всесвітній день здоров'я будь-яким темам і проводить різні пропагандистські заходи, як у цей день, так і тривалий час після 7 квітня. Зокрема, їм приділяють увагу Генеральний секретар ООН і Генеральний директор ВОЗ у своїх щорічних посланнях, присвячених цьому дню.

07.04.2017
42265
840
остання редакція 04.07.2017
redactor