logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Інтенсивна підготовка з французької мови студентів КНТЕУ в дії

Загальна інформація


7 квітня 2017 року в Центрі європейської освіти відбулося вручення сертифікатів студентам університету, які пройшли двотижневий інтенсивний курс з французької економічної термінології з представником Асоціації французької мови як іноземної Франція – Україна, професором Жераром Бедюно.

Навчання відбулося в рамках угоди про міжнародне співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом, Федерацією «Обміни Франція – Україна» та Асоціацією французької мови як іноземної Франція – Україна. Успішним студентам було вручено сертифікати, серед яких 9 – за спеціальністю «Розмовна французька мова» та 10 – за спеціальністю «Ділова французька мова».

Перед аудиторією виступили професор Ж. Бедюно, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.М. Сай та директор Центру європейської освіти Т.П. Дупляк, які привітали студентів університету з отриманням сертифікатів. Було висловлено вдячність Посольству Франції в Україні та почесним гостям Асоціації, які вже другий рік поспіль викладають студентам КНТЕУ інтенсивний курс з французької мови.

07.04.2017
adv
704
остання редакція 04.07.2017
redactor