logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Виїзне заняття з дисципліни "Товарознавство. Послуги" для студентів ФТМ

Загальна інформація

5 квітня 2017 року для студентів 4 курсу факультету торгівлі та маркетингу було проведено виїзне заняття з дисципліни  «Товарознавство. Послуги» (тема «Житлово-комунальні послуги») на базі одного з перших ОСББ Деснянського району «Лісова пісня».

ОСББ надає комунальні послуги в житловому комплексі, що складається з 2 однотипних п’ятнадцятиповерхових будинків, підземного паркінгу, магазину «Наш дворик», офісних приміщень, стоматологічної клініки та бару «Orenge». 

Заняття проводили управитель ОСББ «Лісова пісня» Самсон Юрій Петрович та доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Романенко Олена Валеріївна.

Студенти відвідали місця загального користування в ЖК «Лісова пісня», індивідуальний тепловий пункт, вузли обліку теплової енергії та гарячої води, паркінг, оглянули під’їзд та ліфтову частину багатоповерхівки, ознайомилися з особливостями роботи консьєржної служби.

У результаті проведення виїзного заняття студенти набули знань зі специфіки технології надання житлово-комунальних послуг, оцінки їх якості та повноти, організації й контролю діяльності ОСББ.

05.04.2017
42265
397
остання редакція 04.07.2017
redactor