logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Студенти КНТЕУ знають як управляти інвестиційною привабливістю підприємства: чергова перемога

Загальна інформація

31 березня 2017 року в Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана було проведено підсумкову науково-практичну конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 н.р. за напрямом «Економіка та управління підприємствами», яка  проводиться заради підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для їх творчого зростання та активізації науково-дослідної роботи студентів.

До участі в конкурсі було представлено  студентські наукові роботи  з таких міст України, як: Київ, Харків, Вінниця, Полтава, Львів, Луцьк, Суми, Миколаїв, Хмельницький. 

За підсумками засідання секції  студентка 1-го курсу магістратури 1 групи ФЕМП Пучкова Марина,   отримала дипломи другого ступеня, презентувавши наукову доповідь на тему «Управління інвестиційною привабливістю підприємства», залишивши позаду 9 учасників.

Науковий керівник – к.е.н, доц. Стасюк Л.Л. та викладачі кафедри економіки та фінансів КНТЕУ щиро вітають  із здобутою перемогою та бажають подальших наукових досягнень та мотивації до успіху!

01.04.2017
42265
348
остання редакція 04.07.2017
redactor