logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Благодійний аукціон у КНТЕУ: справжнє Великоднє диво

Загальна інформація

13 квітня 2017 року в актовій залі Конгрес-центру КНТЕУ відбувся благодійний захід – традиційний аукціон творчих робіт студентів для надання допомоги онкохворим дітям лікарні «Охматдит». Організатор - факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

Аукціон було присвячено святу Великодня. Традиційно напередодні цього величного свята, під час посту, слід робити добрі справи, безкорисливо допомагати нужденним, хворим, усім, хто потребує допомоги. Студенти ФРГТБ обрали найкращий час для проведення такої чудової акції.

Аукціонні лоти - справжні витвори мистецтва, що вражали професійним виконанням та енергією позитиву, яку вони випромінювали. Перлинами аукціону стали малюнки дітей – пацієнтів «Охматдиту». Сповнені яскравих емоцій та глибоких почуттів, вони вражали учасників благочинної акції своєю щирістю та дитячою безпосередністю. Дитячі картини не залишились без уваги поціновувачів живопису та були придбані за високими цінами.

Найдорожчим лотом стала картина студентки 2 курсу ФРГТБ Садовської Дарини «Революція», що відображає епохальні події в історії нашої держави. Вражаюче полотно було придбано за ще нечувану на аукціоні ціну 1500 гривень (!) також легендарною особистістю – ректором КНТЕУ Анатолієм Антоновичем Мазаракі. До речі, Анатолій Антонович пообіцяв, що картина стане окрасою галереї, розташованої в корпусі В.

На аукціоні панувала весела та дружня атмосфера. Запеклі торги чергувалися з вокальними номерами студентів ФРГТБ. Наприкінці аукціону ведучий оголосив загальну суму, зібрану для лікарні «Охматдит», яка склала 15115 гривень, що майже вдвічі більше, ніж минулого року. Тож, світле свято Великодня стане для когось справжнім дивом та обіцянкою щасливого майбуття.  

13.04.2017
redactor
888
остання редакція 04.07.2017
redactor