logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

У гості до PR-ників завітала телеведуча, тревел-блогер, журналістка Анастасія Зайцева

Загальна інформація

14 квітня 2017 року в КНТЕУ на заняття до майбутніх фахівців із зв’язків з громадськістю, на запрошення доцента кафедри маркетингу та реклами Гвоздєва В.М., завітала популярна телеведуча, тревел-блогер, журналістка і просто чарівна дівчина –​ Анастасія Зайцева.

Гостя медіасфери представила студентам свій рецепт успішної кар’єри в медіабізнесі, розповіла про основні нюанси роботи в ЗМІ, поширені помилки серед початківців і шляхи їх нівелювання.

Анастасія рекомендувала студентам наполегливо працювати на професійній ниві, відвідувати нішеві заходи, відточувати свою англійську. Для тих, хто хоче займатись медіабізнесом чи бути причетним до шоубізнесу – постійно пробувати себе в кастингах, і звичайно ж – постійно вдосконалюватися.

Не помітно як завершилось заняття, а телеведуча ще довго відповідала на запитання студентів, які весь час із захопленням уважно слухали спікера. Завершуючи зустріч, майбутні PR-ники гучними оплесками подякували Анастасії за чудову лекцію і можливість зануритись у секрети майбутньої професії та зробили пам’ятне селфі на згадку з телеведучою.

14.04.2017
adv
764
остання редакція 04.07.2017
redactor