logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Формула щастя від ФЕМП: День народження факультету

Загальна інформація

19 квітня 2017 року факультет економіки, менеджменту та психології відзначав свій День народження.

З теплими та щирими словами вітання до всіх присутніх звернувся ректор Мазаракі Анатолій Антонович: «Більше 30 років мого життя пов’язано з цим факультетом. І в тому, що КНТЕУ входить у п’ятірку кращих університетів країни, також є велика заслуга факультету економіки, менеджменту та психології. Адже цей факультет – один із найпопулярніших серед абітурієнтів».

Декан ФЕМП Гуляєва Наталія Миколаївна привітала викладачів та студентів, подякувала ректору і адміністрації КНТЕУ. З нагоди свята Наталія Миколаївна та Анатолій Антонович вручили 15 почесних грамот та 19 листів-подяк викладачам факультету, студенти-відмінники та активісти отримали 36 почесних грамот.

Справжня детективна історія про пошуки формули щастя на чолі з легендарним сищиком Шерлоком Холмсом весь час тримала в напруженні глядацький зал та вразила талановитими вокальними і танцювальними номерами. Студенти ФЕМП вивели свою формулу справжнього щастя: відданість, праця, любов до Батьківщини, рідного факультету та своєї великої родини.

Вітаємо факультет економіки, менеджменту та психології з Днем народження!

19.04.2017
redactor
1264
остання редакція 04.07.2017
redactor